Απογευματινή Ενημέρωση Γονέων (Δευτέρα 22/11/2021)

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,

Η Διεύθυνση και το εκπαιδευτικό προσωπικό του σχολείου σάς καλούμε τη Δευτέρα 22 Νοεμβρίου για να σας ενημερώσουμε για την επίδοση, τη φοίτηση και  συμπεριφορά των παιδιών σας.

Για να μην υπάρξει συνωστισμός, η προσέλευσή σας θα γίνει κατά τάξη:

• Α΄ ΤΑΞΗ: 17:00 ? 18:00
  • Β΄ ΤΑΞΗ: 18:00 ? 19:00
  • Γ΄ ΤΑΞΗ: 19:00 ? 20:00

Παρακαλούμε, λόγω της συνεχιζόμενης υγειονομικής κρίσης, να λάβετε υπόψη και να τηρήσετε να ακόλουθα:

1. Τις ώρες προσέλευσής σας
  2. Την τήρηση των αποστάσεων, ιδιαίτερα κατά την παραμονή σας στην ουρά αναμονής
  3. Απαραίτητες προϋποθέσεις για να εισέλθετε στο σχολικό κτίριο:
    • η δήλωσή σας στην πλατφόρμα edupass.gov.gr είτε ότι είστε εμβολιασμένος/η ή νοσήσατε πριν έξι μήνες είτε ότι έχετε αρνητικό αποτέλεσμα σε pcr ή rapid τεστ της ίδιας μέρας
    • η χρήση μάσκας προσώπου.

Κατά την είσοδό σας στο κτίριο, θα πρέπει να περνάτε πρώτα από το stand του Συλλόγου Γονέων/Κηδεμόνων, όπου θα ενημερώνεστε για τη συνδρομή σας στο Σύλλογο (10 ευρώ ανά οικογένεια) και θα λαμβάνετε το ενημερωτικό έντυπο για τις θέσεις των εκπαιδευτικών στο κτίριο.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ